Jdi na obsah Jdi na menu
 


JAK JSEM BYLA NEMOCNÁ

2. 10. 2009

Ahoj  musím se s váma podělit o svůj zatím nejhorší zážitek. V úterý 22.9. jsme se byli večer proběhnout s mýma kámošema - Virgii a Garpem. Samozřejmě jsme byli jako vždy velmi akční a podařilo se nám vyhrabat starý kosti. Než si nás paničky všimli,tak jsme stačili něco zdlábnout . Běhali jsme dál a když jsme přijeli domu,tak jsem dostala svoje granule,nacpala jsem si břuch a šla jsem dělat hají . Ve středu ráno mi už bylo všelijak. Šli jsme na naší ranní procházku a já už nechtěla žádný piškoty a byla jsem bez nálady. Panička si myslela,že mi chybí Virgi,tak si toho moc nevšímala. Celý den jsem nejedla,nikoho jsem nevítala,ale v tomto zuboženém stavu jsem ještě vzorně odcvičila hodinu na cvičáku. Dokonce jsem předváděla,jak má vypadat přivolání. A pak to přišlo.....nejdřív pěkný průjmíček a potom veliký zvraceníčko.....a už se mnou nic nebylo .

Ve čtvrtek ráno jsme šupajdili na veterinu. Kvůli těm kostem jsem musela na rentgen,ale nikde jsem nic neměla,což bylo v pořádku. Tak jsem dostala 3 injekce. Nejdřív mě ještě ani nepíchli a já jim málem spadla ze stolu. Ale můj útěkový manévr se nezdařil.....položili mě na zem a váleli se se mnou na zemi všichni.....panička,sestřička a i doktorka.....ale já se nevzdala a aspoň jsem kňučela a naříkala, jako by mi nohy trhali. A v tom jsem byla opravdu dobrá,protože se přišel podívat i pan doktor z druhý ordinace,ale když viděl,že se tam válí moje panička,tak byl v klidu,protože věděl,že moje panička má vždy nějaký zvláštnosti v rukávu a nechodí jen tak s obyčejnejma pesama .

Ale zpátky ke mně.....středa,čtvrtek,pátek, sobota jsem byla hodně špatná. Vůbec jsem nežrala,každý den 3 injekce a stejný divadlo mě taky moc nebavilo. A tak mi v sobotu vzali krev,jestli nejsem otrávaná nebo nemám nějaký zánět. Ale vše bylo v pořádku. To bylo dobrý,ale můj stav to nezlepšilo. A tak jsme domu dostali kapačky,8 injekcí a z mojí paničky se stala zdravotní sestřička. V noci jsem si ale nějak hla se zavedenou kanilou a v neděli jsme zjistili,že mi vypadla. Přijela k nám opravdová setřička z nemocnice a já dostala i doma 4 injekce a museli jsme volat zvířecího doktora,aby mi zavedl novou kanilu. A kapali jsme dál - v neděli,v pondělí a v úterý - a já stále nežrala a měla parádní průjem .

A PAK, V ÚTERÝ VEČER, JSEM SPAPALA 10 PIŠKOT  .

A panička mi navařila kuřecí masíčko,rozvařenou rejži,mrkev a já začala pomalu po dvou hodinách dostávat papkání a všichni jsme měli obrovskou radost. Já máchala ocáskem nad každou miskou,panička kolem mě poskakovala,Míra mě pořád pusinkoval a i zvířecí doktoři mě pořád mazlili a všichni byli moc rádi,že už mi je líp .

Dnes je pátek,2.10. já mám stále dietku,dobírám antibiotika,zhubla jsem 3 kila a jsem už ve svý kůži. Byli jsme na poslední kontrole a už jsem byla úplně v pořádku. Jen se nesmím moc namáhat a svoje granulky můžu dostat až někdy od středy. A jsem teda moc zvědavá,jestli je budu chtít,protože domácí strava je domácí strava .

Určitě se podívejte,jak jsem byla strašně nemocná.       FOTO

Mějte se moc moc hezky a hlavně zdravě.....pa pa haf haf.....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář