Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÁNOCE

16. 1. 2010

Tak jaké byly moje první vánoce ?   úžasné,nádherné a veselé.

Ve středu k nám přijela babička s Fínou a Mikešem a moje panička vymyslela super věc,že u nás budou jako na chalupě a tak u nás zůstali až do neděle. A my všichni si to parádně užívali. Já byla nejprve celá vykulená z Mikeše,který se nejdřív schovával za skříní. Jenomže v noci vylezl a začal chodit po bytě a to začlo být teprve zajímavé. Já byla celou noc vzhůru s ním a pořád jsem dávala pozor,kde všude leze a nechápala jsem,jak se třeba dostane na stůl nebo na okno. Tak jsem na něj štěkala,kňučela a pokoušela se dostat za ním. Jenomže jemu to prošlo,ale já musela poslechnout paničku a za ním jsem nesměla. Ale řeknu vám,je to zvláštní zvíře. Vůbec se se mnou nechtěl honit,nechtěl se nechat kousnout a dokonce mi klidně packou dával pohlavky. Ale co mě nejvíc štvalo,že tu jeho misku s papkáním dávala panička na linku a tam já za ním nemohla a on si to mohl všechno bez podělení spapkat sám. A přitom naše granule jsme mu klidně dali.

Ale co,je to jen kočka a my si to užívali ve sněhu na Ostrově. Na vánoce jsme měli sraz s Andreou a Virgii. Panička uvařila do termosky kafe,vzala sebou cukroví a holky si dávali pěkně po cestě dobrůtky. Něco jsme si uďobli i my . Ale úplně nejlepší byla sněhová nadílka. Běhali jsme s Virgii v závějích,hráli si na pštrosy,schovávanou a pak Andrea vymyslela,že holky budou jako modelky a různě se fotili. Hlavní fotograf byl Míra a byla strašná legrace. My se samozřejmě nenechali zahanbit a pěkně se fotili s nimi. Vždycky se snažili nedělat ve sněhu stopy,různě obcházeli stromy a my jim tam vždycky naťapkali 

FOTO

 A pak už jsme jeli domu a paničky smažily řízky,nandaly cukroví,salát,ovoce a byly ty nejkrásnější vánoce. Všichni dostali spoustu dárků a měli jsme veselou náladu .

FOTO

 A jak jste si určitě všimli,tak nám zvířátkům se dařilo obzvlášť dobře a měli jsme královské dělení .

A takhle to bylo celé vánoce.....běhání ve sněhu......odpočívání.....dobrůtky.....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář